Otázky a odpovede

Otázky a odpovede

Kontaktuje nás  ak máte akekolvek otázky a dopyty

Ak nám zákazník zašle požiadavku, vždy hľadáme najvýhodnejšie ceny v našom sklade a na svetovom trhu. To je dôvod, prečo môžeme ponúknuť lepšiu a hlavne aktuálnu cenu.

Hardware Support dokáže dosiahnuť lepšiu cenu v porovnaní s globálnou cenou u výrobcov alebo predajcov OEM. Získavame hardvér za priaznivých okolností, ktoré sme schopní preniesť na našich zákazníkov a ich projekty. Sme schopní dodať vám tovar skôr než výrobca.

Repasovaný hardvér je oveľa lacnejší ako nový, takže šetrí váš rozpočet. Ponúkame až 60 mesačnú záruku na repasovaný hardvér. Všetky položky hardvéru sa vždy testujú podľa protokolov. Dôkladne sa zabalia a potom sú bezpečne uložené v našich skladoch. Repasovaný hardvér má rovnaký výkon ako nový, ale ušetrí veľa peňazí.

Resovaným IT hardvérom sa myslia zariadenia a súčasti ktoré boli

  • odkupené ako použivane
  • boli rozobraté z nových nepredaných a nevyužitých zostáv
  • alebo zfunkčnené drobnými opravami

Všetok hardware prešiel testovaním a čistením, splňa vlastnosti a špecifikacie nového produktu. Preto vám neváhame ponúknuť až 60 mesačnú záruku.

F/S = Produkt je nepoužitý a zabalený výrobcom v originalnom balení. Produkt má záruku od výrobcu.
NOB = Produkt je nepoužitý, ale originalne balenie od výrobcu je poškodené alebo narthnuté. Produkt má záruku od výrobcu.
NEW = Produkt je nepoužitý, zabalený výrobcom v originalnom balení alebo nemusí pokial sa jedná o bulk, pulls a spare. Produkt má záruku od výrobcu.
NIB = Produkt je nepoužitý, zabalený v nahradnom balení. Produkt má záruku od výrobcu.
REF = Produkt ktorý bol vyčistený a repasovaný predajcom. Produkt má záruku od predajcu.
OEMREF = Produkt ktorý je repasovaný a certifikovaný od originalneho výrobcu, je dodavaný výrobcom v originalnom balení. Produkt má záruku od výrobcu.
USED = Produkt ktorý nebol repasovaný a testovaný. Nemá žiadnu záruku.

Jednoducho povedané, je to príplatková služba na výmenu nefunkčného IT hardwaru už do nasledujúceho pracovného dňa. Platí na uzemí celého Slovenska. Zákazníci si túto službu objednávajú na kľúčový IT hardvér vo svojej infraštruktúre a poistiťuju si tak kontinuálny chod zariadeni.

  • Na produkty ktoré majú 3-5 rokov a sú už “End-of-sale” alebo “End-of-life”. OEM výrobca už pre ne neumožnuje podporu.
  • Pre klučový hardware kde je potrebná výmena už do nasledujuceho pracovneho dna.

 

Prosím, povedzte nám svoje požiadavky a my sa postaráme o presné potreby vášho systému. Zabezpečujeme mnoho typov IT hardvéru, ako sú napríklad servery, routre, switche, atď. Ak nemôžete nájsť typ hardware, ktorý hľadáte, kontaktujte nás.

Sme pripravený vam vykonať konfiguráciu na diaľku, alebo fyzicky vo vašej spoločnosti. Postárame sa o vašu siet, router či switch. Prípadne o VPN a bezpečnosť na všetkých vašich pobočkách kdekoľvek na Slovensku.

Typický čas pre vytvorenie cenovej ponuky je do 24 hodín. Čím dlhši čas nám umožníte, tym lepšiu cenovú ponuku pre vás vytvoríme. Cena hardwaru sa mení na trhu každý den a výtvára sa podľa dopytu prípadne podľa doby dodania.

Typická doba dodania je v rozmedzí 3 až 7 dní. Vieme vam zabezpečiť aj prioritné dodanie, to sa ale odvíja aj od cenovej ponuky.

Každá cena lízingu alebo prenájmu sa odvíja od druhu tovaru a doby užívania. My vám ponúkneme kalkuláciu a možnosti pre vaše aktuálne potreby. Kontaktujte nás ešte dnes.

Ak máte záujem o predaj nevyužitého IT hardvéru. Pre ľahšiu komunikáciu môžete pripraviť zoznam s detailami.

Zaujimajú nás hlavne informácie ako

  • názov hardvéru,
  • part number,
  • vek hardvéru.

Následne vám vystavíme cenovú ponuku. Všetky požiadavky o postupe výkupu budeme s vami podrobne preberať.

Štandardná záruka na nový IT hardware je minimálne 12 mesiacov, ale vždy si môžete dokúpiť dlhšiu dobu záruky. Po dobu 6 mesiacov, 12 mesiacov, 18 mesiacov a viac ako 24 mesiacov. Radi vám spravíme kalkuláciu.

Na všetok repasovaný IT hardware ponúkame záruku 60 mesiacov.

Vzhľadom k tomu, že máme zmluvy s viacerými doručovatelmi. Vieme vybrať to najvýhodnejšie doručenie a zúžitkovať ho tak, aby ste nemuseli platiť ani cent.