Otázky a odpovede

Otázky a odpovede

Kontaktuje nás  ak máte akekolvek otázky a dopyty

V každom prípade hľadáme najvýhodnejšie ceny v našom sklade a na svetovom trhu podľa požiadavky zákazníka.  To je dôvod, prečo môžeme ponúknuť lepšiu a hlavne aktuálnu cenu.

Hardware Support dokáže dosiahnuť lepšiu cenu v porovnaní s globálnou cenou od výrobcov alebo predajcov OEM. Získavame hardvér za priaznivých okolností, ktoré sme schopní preniesť na našich zákazníkov a ich projekty. Sme schopní dodať vám tovar skôr než výrobca.

Repasovaný hardvér je oveľa lacnejší ako nový, takže šetrí váš rozpočet. Ponúkame až 5 ročnú záruku na repasovaný hardvér. Všetky položky hardvéru sa  testujú podľa protokolov. Dôkladne sa zabalia, následne sú bezpečne uložené v našich skladoch. Repasovaný hardvér má rovnaký výkon ako nový, ale ušetríte veľa peňazí.

Repasovaným IT hardvérom sa myslia zariadenia a súčasti, ktoré boli

  • odkupené ako používané
  • boli rozobraté z nových nepredaných a nevyužitých zostáv
  • alebo zfunkčnené drobnými opravami

Všetok hardvér prešiel testovaním a čistením, spĺňa vlastnosti a špecifikácie nového produktu. Preto vám neváhame ponúknuť až 5 ročnú záruku.

F/S = Produkt je nepoužitý a zabalený výrobcom v originalnom balení. Produkt má záruku od výrobcu.
NOB = Produkt je nepoužitý, ale originálne balenie od výrobcu je poškodené alebo natrhnuté. Produkt má záruku od výrobcu.
NEW = Produkt je nepoužitý, zabalený výrobcom v originalnom balení alebo nemusí, pokiaľ sa jedná o bulk, pulls a spare. Produkt má záruku od výrobcu.
NIB = Produkt je nepoužitý, zabalený v náhradnom balení. Produkt má záruku od výrobcu.
REF = Produkt, ktorý bol vyčistený a repasovaný predajcom. Produkt má záruku od predajcu.
OEMREF = Produkt, ktorý je repasovaný a certifikovaný od originalneho výrobcu, je dodávaný výrobcom v originálnom balení. Produkt má záruku od výrobcu.
USED = Produkt, ktorý nebol repasovaný a testovaný. Nemá žiadnu záruku.

SLA je príplatková služba na výmenu nefunkčného IT hardvéru už od nasledujúceho pracovného dňa. Platí na území celého Slovenska. Zákazníci si túto službu objednávajú na kľúčový IT hardvér vo svojej infraštruktúre,  a tak si poistiťujú kontinuálny chod zariadení.

  • Na 3-5 ročné produkty a sú už “End-of-sale” alebo “End-of-life”. OEM výrobca už pre ne neumožňuje podporu.
  • Pre kľúčový hardvér, kde je potrebná výmena už od  nasledujúceho pracovného dňa.

 

Povedzte nám, prosím, vaše požiadavky a my sa postaráme o presné potreby vášho systému. Zabezpečíme IT hardvéru, ako sú napríklad servery, routre, switche.  Ak nemôžete nájsť hardvér, ktorý hľadáte, kontaktujte nás.

Sme pripravení vykonať konfiguráciu na diaľku  alebo fyzicky vo vašej spoločnosti. Postaráme sa o vašu sieť, router či switch. Prípadne o VPN a bezpečnosť na všetkých vašich pobočkách, kdekoľvek na Slovensku.

Bežný  čas pre vytvorenie cenovej ponuky je do 24 hodín. Čím dlhší čas nám umožníte, tým výhodnejšiu cenovú ponuku pre vás vytvoríme. Cena hardvéru sa mení na trhu každý deň a výtvára sa podľa dopytu, prípadne podľa doby dodania.

Typická doba dodania je v rozmedzí 3 až 7 dní. Vieme zabezpečiť aj prioritné dodanie, to sa ale odvíja aj od cenovej ponuky.

Každá cena lízingu alebo prenájmu sa odvíja od druhu tovaru a doby užívania. My vám ponúkneme kalkuláciu a možnosti pre vaše aktuálne potreby. Kontaktujte nás ešte dnes.

Ak máte záujem o predaj nevyužitého IT hardvéru pripravte si pre ľahšiu komunikáciu zoznam s detailami.

Zaujíma nás

  • názov hardvéru
  • part number
  • vek hardvéru

Následne vám vystavíme cenovú ponuku. Všetky požiadavky o postupe výkupu budeme s vami podrobne konzutovať.

Štandardná záruka na nový IT hardvér je minimálne 12 mesiacov, ale vždy si môžete dokúpiť dlhšiu dobu záruky. Na dobu 6 mesiacov, 12 mesiacov, 18 mesiacov a viac ako 24 mesiacov. Radi si pre vás pripravíme kalkuláciu.

Na repasovaný IT hardvér ponúkame záruku 5 rokov.

Máme uzatvorené zmluvy s viacerými doručovateľmi, to je dôvod prečo je doručenie zadarmo. Vieme vybrať to najvýhodnejšie doručenie a zúžitkovať ho tak, aby ste nemuseli platiť ani cent.