O nás

O nás

Nájdeme pre vás vždy to
  • správne
  • jednoduché
  • lacnejšie
riešenie.


Nový hardvér

Ušetríme Vám IT rozpočet, pretože obchodujeme na svetovej burze s IT hardvérom. Náš záväzok je poskytnúť vám reálnu hodnotu IT hardvéru.

Repasovaný hardvér

Voľbou zúžitkovania repasovaných high-end IT zariadení ušetrite váš IT rozpočet. Pritom budete mať stále rovnaký výkon zariadení. A s našou zárukou 5 rokov rovnakú životnosť ako nové zariadenie, ktoré bude  mnoho rokov udržiavať váš systém efektívne.

Cisco konfigurácia

Či už ide o router, switch či VPN. Sme pripravení vám vykonať konfiguráciu na diaľku alebo fyzicky vo vašej spoločnosti. Vieme sa postarať o vašu sieť  VPN a bezpečnosť na všetkých vašich pobočkách, kdekoľvek na Slovensku.

Servis SLA (Service Level Agreement)

(Service Level Agreement) Service SLA je výhodná pre firmy, ktoré si ju môžu doobjednať na kľúčový IT hardvér vo svojej infraštruktúre,  a tak si poistiť kontinuálnu službu bez výpadkov. Výmena už od nasledujúceho pracovného dňa. Cena podpory je  individuálna, podľa typu hardvéru a doby trvania.
0
+
Predaného NEW Hardwaru
0
Predaného REF Hardwaru
0
Objednaných konfigurácií
0
Využitých Service SLA

Kto sme

SME SPOLOČNOSŤ PODNIKAJÚCA NA VŠETKÝCH SVETOVÝCH TRHOCH. 
V maloobchodnej sfére, ale aj na globálnom trhu pôsobíme od roku 2011.
Hardware Support funguje na trhu ako maklérska spoločnosť, nakupuje a predáva tovar. Sprostredkúva predaj konečným používateľom a ďalším predajcom.
Naším poslaním je byť najrozsiahlejšiou sieťou a poskytovateľom hardvéru. Budovať vzťahy so zákazníkmi a poskytovať dokonalý servis certifikovateľnej kvality.
Naším cieľom je byť najlepším a najdôveryhodnejším dodávateľom nových i repasovaných zostáv IT hardvéru v Európe.
Zavolajte nám
ešte dnes a získajte ponuku pre svoj nový projekt