Nový IT hardware

Nový IT hardvér

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje široké spektrum pre špecifické požiadavky náročného zákazníka.


Hardware Support poskytuje svojim klientom nový hardvér renomovaných firiem, akými sú HP, CISCO, IBM, SUN / Oracle, Hitachi a EMC. V našom portfóliu nájdete low-end produkty, high-end servery, sieťové prvky, médiá a náhradné diely, z ktorých sa väčšina nachádza na sklade alebo externom sklade.

Hardware Support vám nový hardvér vie poskytnúť vo veľmi atraktívnej cene, s konfiguráciou, lízingom alebo prenájmom, s rozšírenou zárukou a programom starostlivosti Service SLA, Cisco Smartnet alebo HP Care Pack.

Sme schopní dodať vám tovar skôr než výrobca.

Náš záväzok je poskytnúť vám reálnu hodnotu IT hardvéru.

Naša ponuka zahŕňa IT hardvér a systémy od najlepších svetových výrobcov

Ponúkame kompletný rad produktov Cisco od najnovšieho vybavenia až po ojedinelé súčasti a diely na konci životnosti. Naše najväčšie portfólio zahŕňa práve Cisco. Naši pracovníci sú certifikovaní pre prácu s Cisco hardvérom. Ponukané portfólio siaha od switchov, smerovačov, firewallov, prístupových serverov až po príslušenstvo ako je GBIC, káble, pamäte a moduly rozhrania.

Poraďte sa s nami o svojich CISCO požiadavkách a my sa postaráme o presné potreby vášho systému.

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami s HP zariadeniami. Hardware Support má možnosť dodať svojim zákazníkom HP hardvér z najväčších zásob na svete. Ponúkame rôzne diely a systémy od spoločnosti HP, dátové systémy, servery a mnoho iných komponentov.

Všetky naše HP riešenia je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám.

Sme popredným predajcom vybavenia od IBM. V našich partnerských skladoch sa nachádza široká škála nových serverov IBM, NAS systémov a diskové polia.

Keď naši zákazníci potrebujú určité špecifické IBM požiadavky, pozorne vnímame každý detail.

Máme k dispozícii obrovské zásoby SUN Microsystems. Sme schopní poskytnúť našim zákazníkom celý rad nových zariadení od SUN ORACLE. Hardvér do systémov pre dátové centrá,  ako aj do vysokovýkonných serverov.

Radi diskutujeme so zákazníkmi, aby sme dosiahli dokonalú konfiguráciu hardvéru.

Hardware Support obstál u zákazníkov, ktorí potrebujú presné a vecné riešenie pre ich DELL zariadenia. Vyberte si komponenty DELL  do vašich serverov s maximálnou spokojnosťou. Máme prístup k rozsiahlym skladom pre vaše systémy, náhradné diely a upgrady.

Hitachi Data Systems (HDS) poskytuje prvotriedny hardvér vo svojej triede informačných technológií, serverov, služieb a riešení pre ukladanie dát. Hardware Support ponúka riešenia, ktoré zlepšujú náklady vášho storage segmentu. Realizujte systémy HDS na ochranu svojich dát, od ktorých závisí vaše podnikanie.

Patríme k najväčším predajcom hardvéru EMC Systems. Ponúkame široký sortiment hardvéru pre systémy riadenia dát, virtualizácie a systémy zálohovania dát.

Staňte sa súčasťou IT v dnešnom svete, kontaktujte Hardware Support

Kontaktuje nás

ešte dnes a získajte ponuku pre svoj nový projekt!

Vedeli ste ?

Záruka 5 rokov na Repasovaný hardware

Každý jeden kus repasovaného IT hardvéru, ktorý opustí brány Hardware Support, bol testovaný pomocou prísnej kontroly, aby spĺňal pôvodné výrobné štandardy.

Preto má náš repasovaný IT hardvér  záruku až 5 rokov.

Výmena Hardwaru do nasledujúceho dňa

Služba Service SLA je výhodná pre firmy, ktoré si ju môžu doobjednať na kľúčový IT hardvér vo svojej infraštruktúre, a tým si poistiť kontinuálnu službu bez výpadkov. Výmena už od nasledujúceho pracovného dňa.