Nový IT hardware

Nový IT Hardware

Sme spoločnosť ktorá poskytuje široké spektrum
  • produktov,
  • systémov
  • a riešení
pre špecifické požiadavky náročného zákazníka.


Hardware Support poskytuje svojim klientom nový hardvér renomovaných firiem, akými sú HP, CISCO, IBM, SUN / Oracle, Hitachi a EMC. V našom portfóliu nájdete low-end produkty, high-end servery, sieťové prvky, médiá a náhradné diely, z ktorých sa väčšina nachádza na sklade alebo externom sklade.

Hardware Support vám nový hardware vie poskytnúť vo veľmi atraktívnej cene, s konfiguraciou, lizingom alebo prenajmom, s rozšírenou zárukou a programom starostlivosti Service SLA, Cisco Smartnet alebo HP Care Pack.

Sme schopní dodať vám tovar skôr než výrobca.

Náš záväzok je poskytnúť vám reálnu hodnotu IT hardwaru.

Naša ponuka zahrňa IT Hardware a systémy od najlepších svetových výrobcov

Ponúkame kompletný rad produktov Cisco od najnovšieho vybavenia až po ojedinelé súčasti a diely na konci životnosti. Naše najväčšie portforlio zahrna prave Cisco. Naši pracovníci, sú certifikovaní pre prácu s Cisco hardwarom. Ponukané portfólio siaha od switchov, smerovačov, firewallov, prístupových serverov až po príslušenstvo ako je GBIC, káble, pamäte a moduly rozhrania.

Poraďte sa s nami o svojich CISCO požiadavkách a my sa postaráme o presné potreby vášho systému.

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami s HP zariadeniami. Hardware Support má možnosť dodávať svojim zákazníkom HP hardware z najväčších zásob na svete. Ponúkame všetky možné diely a systémy od spoločnosti HP, dátové systémy, servery, atď.

Všetky naše HP riešenia je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám.

Sme popredným predajcom vybavenia od IBM. V našich partnerských skladoch sa na celom európskom kontinente nachádza široká škála nových serverov IBM, NAS systémov, diskových systémov.

Keď naši zákazníci potrebujú určité špecifické IBM požiadavky, pozorne vnímame každý detail.

Máme obrovské zásoby SUN Microsystems k dispozícii a sme schopní poskytnúť našim zákazníkom celý rad nových zariadení od SUN ORACLE. Hardware do systémov pre dátové centra, rovnako ako vysokovýkonných serverov.

Vždy sme za diskusiu so zákazníkmi, aby sme dosiahli čo najlepšiu hardwarovú konfiguráciu pre zákazníka.

Hardware Support obstál u mnohých zákazníkov, ktorým poskytuje presné a vecné riešenie pre ich DELL zariadenia. Vyberte si DELL súčasti do vaších serverov s maximálnou spokojnosťou. Mame prístup k rozsiahlym skladom pre vaše systémy, náhradné diely a upgrady.

Hitachi Data Systems (HDS) poskytuje prvotriedny hardvér vo svojej triede informačných technológií, serverov, služieb a riešení pre ukladanie dát. Hardware Support ponúka riešenia, ktoré zlepšujú náklady vášho storage segmentu. Realizujte systémy HDS na ochranu svojich dát, od ktorých závisí vaše podnikanie.

Sme súčasťou najväčších predajcov hardvéru EMC Systems. Ponúkame veľký rad hardwaru pre systémy riadenia dát, virtualizácie a systémov zálohovania dát.

Staňte sa súčasťou IT v dnešnom svete, kontaktujte Hardware Support

Kontaktuje nás

ešte dnes a získajte ponuku pre svoj nový projekt!

Vedeli ste ?

Záruka 5 rokov na Repasovaný hardware

Každý jeden kus repasovaného IT hardvéru, ktorý opustí brány Hardware Support, bol testovaný pomocou prísnej kontroly, aby spĺňal pôvodné výrobné štandardy.

Preto má náš repasovaný IT hardware záruku až 5 rokov.

Výmena Hardwaru do nasledujúceho dňa

Služba Service SLA je výhodná pre mnohé firmy, ktoré si ju môžu doobjednať na kľúčový IT hardvér vo svojej infraštruktúre a poistiť si tak kontinuálnu službu bez výpadkov. Výmena už do nasledujúceho pracovného dňa.